Facebook'u kullanarak Market için mi arıyorsunuz? Bu fikirler deneyin

Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız Bugün nereye olursa olsun gibi görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun. Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Mesajların arasında çok uzun beklemeyin, ya da seyirci başka işletme sahibi ile sallandı riskine edebilirsiniz. İnsanlar bugünlerde bilgi yükleri için bir ihtiyaç var. o zaman artık almak için beklemek zorunda olsun, onlar sıkılmış ve sabırsız hale gelecektir. yazıyı en az bir kez her gün veya iki deneyin.

Sen Facebook reklamlarını denemek isteyebilirsiniz. o mal ve / veya hizmet promosyonları geldiğinde Düzenli kayıtlar ancak bir noktaya kadar. kanalınıza gerçek düzeye çıkarmak için bazı Facebook reklamlarını satın almak istiyorum olacak. Bunlar hesaplı ve etkilidir.

facebook advertising

Facebook iş sayfasında sekme sırasını değiştirin. sekmeler ile başlamak sayfanın solundaki dikey sırayla olacak. sekmelerin listesi altında "Düzen" seçeneğidir. Bilgi ve Wall sekmelerin dışında sekmelerin sırasını özelleştirmek için bunu kullanın. Bu sekmelerin bazıları diğerlerinden daha öne olması amacıyla üst veya alt tarafına yakın olması gereken daha iyi bir hiyerarşi oluşturmak yardımcı olabilir.

Tanıtılan Mesajını kullanmak istiyorsanız, geçerli hayran kitlesi ile böylece sadece yapmak. olmayan bir fan "Tanıtılan" gördüğü zaman, onlar bir "Sponsor Reklam" olduğunu düşünüyorum ve buna tıklamamayı eğilimindedir. ve açıkçası böyle, onlar zaten sizin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı olarak Geçerli fanlar bu şekilde düşünmek olmaz.

Daima akılda mevcut müşterileri tutmak. Birçok kişi bunları zaten sahip oldukları fanlar unutmak neden yeni fanlar ve "sever" almanın odaklanır. Kitle saygın hissetmek gerekir. Yani markanıza gerçek bağlılık yol açar, bu yüzden senin bu şampiyonları hakkında unutmayın!

Bir Facebook reklam iyi bir yatırım olabilir. Sen karı maksimize etmek için müşteri tabanına reklamınızı değiştirebilir. reklam sayısının bütçesine bağlıdır. Ya, herhangi taahhütler uzun vadeli yapmak gerekmez. İstediğiniz zaman reklamınızı durdurabilirsiniz.

En son ürün kararları üzerinde yorum yapmalarını hayran kitlesi insanları değildir. İnsanlar bu davranışını takdir edecektir. Bu sizin topluluğu temel kararlarına dahil olması akıllıca bir seçimdir. Eğer şirketiniz hakkında sahip bazı fikirler üzerinde görüşler sor.

İçerik değerini artırmak değil olmayan ilgili güncellemeleri yayınlamaya kaçının. kişisel mesajların için, kişisel Facebook sayfasını kullanın. onlar Bunu kontrol et işinizle ilgili değilse Müşterileriniz kişisel güncellemeler ile ilgilenen olmayabilir. kişisel proje güncellemelerini paylaşmak için kişisel hesap kullanmayı deneyin.

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

facebook advertising

Facebook'ta ürünlerinizi pazarlamak, etkili stratejiler uygularsanız daha fazla satış yardımcı olmalıdır. Kullanmanız gereken yöntemlerin daha iyi bir fikir almak için müşteriler ve sosyal ağ alışkanlıklarına daha fazla araştırma yapın. senin stratejileri verimli olduğundan emin olmak için, kampanyanız etkisini ölçün. Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *